Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Jarogniewice

Jarogniewice, lubuskie

  • 132 000 zł
  • 1 244 m²
  • 106,11 zł/m²

Zdjęcie

REMAX Speedway

Skontaktuj się

Działka budowlana Jarogniewice

Jarogniewice, lubuskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

132 000 zł

1 244 m²

106,11 zł/m²

Działka budowlana Jarogniewice

Zaktualizowane: 13 maja 2026

132 000 zł 1 244 m² 106,11 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 132 000 zł (106,11 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 244 m²
  •   dojazd drogą nieutwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-185/9148/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
Na sprzedaż jedna z pięciu działek budowlanych (nr 347/7), z decyzją o warunkach zabudowy, położona w Jarogniewicach - najbardziej na południe wysuniętej części zielonogórskiej dzielnicy Nowe Miasto. Grunt idealny zarówno pod budowę domu dla siebie, jak i jako inwestycja.
Działka o numerze ewidencyjnym 347/7 i powierzchni 1.244 m² znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej. (...)

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości