Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Jarogniewice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Bałtycka

Stary Kisielin,Zielona Góra(Jarogniewice + 12 km)

899 000 zł124,52 m² 7 219,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Na sprzedaż dom 124,52m2 położony w Zielonej Górze, w cenionej lokalizacji Starego Kisielina, na osiedlu "bałtycka Przystań". Projekt został stworzony z najwyższą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wiry

Wiry(Jarogniewice + 23 km)

1 180 000 zł109,67 m² 10 759,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

- komfortowy lokal z ogródkiem przy Wielkopolskim Parku Narodowym Wiry k. Poznania. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal stanowiący odrębną własność, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Krosinko(Jarogniewice + 11 km)

699 000 zł100,75 m² 6 937,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego Inwestycje pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Droszków

Droszków(Jarogniewice + 17 km)

690 000 zł109 m² 6 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowanych, na nowym, zabudowanym osiedlu domów - 7 dwulokalowych budynków jednorodzinnych mieszkalnych, wykonywane wg. projektu eco 17 zabudowa bliźniacza. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jana Kilińskiego,Zielona Góra(Jarogniewice + 12 km)

739 000 zł187 m² 3 951,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Marzy Ci się taki dom, jak na wizualizacji? Marzenia należy spełniać! Kup ten dom i przebuduj! Dajemy Ci solidną podstawę, jaką niewątpliwie jest lokalizacja blisko centrum oraz prosta bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Krzywiń

Krzywiń(Jarogniewice + 24 km)

585 000 zł147,24 m² 3 973,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący położony w spokojnej, malowniczej okolicy, tuż przy lesie i jeziorze. Ten elegancki i przestronny dom to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Puszczykowo

Puszczykowo(Jarogniewice + 18 km)

2 199 000 zł142,37 m² 15 445,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:656 m²

Luksusowy dom wolnostojący w Puszczykowie komfort, prestiż i bliskość natury Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Śrem

Stare Miasto,Śrem(Jarogniewice + 24 km)

179 000 zł32,32 m² 5 538,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domek modułowy całoroczny o powierzchni 32 m z tarasem 18 m2 to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania lub wypoczynku. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Wiry

Wiry(Jarogniewice + 23 km)

1 399 000 zł138,59 m² 10 094,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości. Na sprzedaż oferuję elegancki, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 138,6 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Nobla

Jędrzychów,Zielona Góra(Jarogniewice + 12 km)

896 000 zł129,14 m² 6 938,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 129,14m2, położonego w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Jarogniewice

Jarogniewice,wielkopolskie

189 000 zł100 m² 1 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Poszukujesz domu poza miastem z dużą działką? Przedstawiam na sprzedaż dom wolnostojący do kapitalnego remontu lub rozbiórki we wsi Jarogniewice. Dom o powierzchni około 100m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jarogniewice

Jarogniewice,lubuskie

278 000 zł82 m² 3 390,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:589 m²

Przytulny dom 15 km od zielonej góry!przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolno stojący położony w malowniczej miejscowości z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Powierzchnia mieszkalna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij